Pedikúra

Proč je dobré starat se o své nožky?

Denně jsou naše končetiny zatěžovány, to může způsobit nepříjemnosti v podobě zrohovatělé kůže nebo otlaků.

Pedikúra se zabývá právě péčí o chodidla. Věnuje se problémům a prevenci. Zejména jde o odstranění zrohovatělé pokožky, úprava nehtů a nehtové kůžičky.

Správně prováděná pedikúra nám může pomoci od suché kůže, puchýřků, otlaků, kuřích ok, zarostlých nehtů.

Pedikúra je vhodná pro všechny věkové kategorie.

 

Klasická mokrá pedikúra GEHWOL

mokrá pedikúra je procedura, při které se nohy před ošetřením namáčí do teplé koupele s vonnou solí, která podporuje uvolnění nohou a změkčení kůže. Poté nohy osušíme, desinfikujeme a skalpelem odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži. Vyčistíme nehtové valy, odstraníme nadbytečnou kůžičku kolem nehtů, ostříháme a dopilujeme je do požadovaného tvaru. Pemzou vyhladíme ošetřenou plosku nohy. Nakonec lehce vmasírujeme speciální krém. 

Používáme profesionální kosmetiku v péči o nohy GEHWOL. Výrobky německé značky Gehwol obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Tyto produkty zmirňují nejen potíže, ale starají se i o příjemný pocit Vašich nohou. Díky éterickým olejům, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů - krémy, spreje nebo koupele Gehwol - nabízí širokou škálu výrobků k ošetření všech problémů nohou, tzn. působí proti pachu, plísni, pocení, pálení, únavě a bolestem, při popraskané pokožce, studených nohách, únavě a těžkých nohách.

Kromě klasické pedikúry Vám nabízíme i další služby v péči o Vaše nožky, např. peeling, depilace nohou či relaxační pedikúru produky značky Cuccio Naturalé - Kalifornská profesionální špičková lázeňská kosmetika.

 

Alessandro PEDIX neboli tzv. bezskalpelová pedikúra. Profesionální ošetření s přípravky z řady Alessandro Pedix jsou zázračným prostředkem proti unaveným a podražděným chodidlům. Zárověň také odstraňuje ztvrdlou a popraskanou kůži a to vše bez použítí skalpelu. 
Před ošetřením Vaše nožky namočíme do teplé koupele, která podporuje uvolnění nohou a změkčení kůže. Poté nohy osušíme, naneseme intenzivní odstraňovač ztvrdlé kůže, který jemně a efektivně odstraní ztvrdlou kůži neboť lehce pronikne do ztrdlých buněk pokožky a uvolní je.  Odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži pomocí plastové škrabky. Dále pokračujeme téměř shodně jako u klasické mokré pedikúry za pomocí přípravků Alessandro Pedix.

 

-produkty určené k domácí péči o nohy najdete k zakoupení v našem studiu-

 

Těší se na Vás pedikérka 

Bohunka tel.: 774 212 143

Jana        tel.: 731 113 230