Kadeřnictví

Nejen šaty dělají člověka

Také dobře zvolený moderní účes vás může změnit k nepoznání. Je sice pravdou, že už příroda samotná vybavila ženy obdivuhodnou krásou a půvabem, ale i ona občas zůstala stát na půli cesty.

K dokonalosti vašeho exteriéru tak třeba chybí jenom malý krůček a tím rozhodujícím malým krůčkem se může stát návštěva naší kadeřnice.

Dokonalý a padnoucí účes vytvořený s péčí  se tak může stát pomyslnou třešničkou na dortu, která z jinak obyčejného moučníku učiní výjimečný a exkluzivní zákusek. 

 

K dokonalému výsledku dopomáhá i špičková vlasová kosmetika značky:

TRINITY a TIGI, WELLA A ARTÉGO PROFESSIONAL.

 

Vlasová kosmetika TRINITY Haircare je značka špičkové kvality švýcarské firmy s dlouholetou tradicí nejen v zahraničí, ale i u nás. Všechny produkty jsou vyráběné z nejkvalitnějších surovin. Výsledkem je vysoký standart produktů, zohledňující nejmodernější trendy ve vlasové kosmetice a s maximálním respektem potřeb klienta. Vstupte do světa krásy s Trinity Haircare. 

 

Značka TIGI vznikla v 80. letech v Amsterodamu jako reakce rodiny Maskolů z důvodů nespokojenosti se stávajícími vlasovými produkty. Produkty s názvem TIGI vždy nadchly svou jedinečnou vůní a tím jak produkt funguje. Toto je klíčové dodnes. Vše je tvořeno kadeřníky pro kadeřníky a zároveň s ohledem na to, aby si s nimi poradil i naprostý laik.

Vlasová kosmetika TIGI představuje vysoce kvalitní přípravky s inovativním složením, originálním designem a vtipnými názvy. 

 

Wella Professionals ILUMINA - je založena na patentované technologii MICROLIGHT, která chrání kutikulu a zachovává její čistou průsvitnost. To dovoluje světelný průnik, který rozzáří přirozená světlejší a tmavší místa vlasu přímo zevnitř, a to v jakémkoli světle. Z toho důvodu se barva jeví tak svěží, živoucí a přirozená!

 

Barvy na vlasy Artégo Professional patří mazi špičku na trhu. Barvy italské výroby se používají v profesionálních kadeřnických salonech po celém světě.

 

 

Příprava vlasů před barvením či melírováním

Je dobré si vlasy nemýt den či dva před samotným barvením či melírováním. Není však dobré mít nemyté vlasy 5dní a více, riskujete tím, že požadovaný odstín barvy ve výsledku nemusí být takový, jak jste si ho představovali.

Pokud však jdete jen na stříhání, vlasy si nemusíte předem mýt, jak jen dlouho chcete (jde přeci o Váš pocit). My Vám vlasy v našem studiu vždy před stříháním umyjeme.

 

 

-kompletní ceník je k náhlednutí v provozovně či na webových stránkách: pavla-szabova.webnode.cz-

 

 

 

Těší se na Vás kadeřnice

  Pavla tel.: 777 008 534